• Referat Komunikacji Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego informuje, iż do dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego ogłoszonego z powodu COVID-19 – właściciele pojazdów winni w terminie 60 dni :   1) zawiadomić o nabyciu lub zbyciu pojazdu zarejestrowanego na terytorium Polski; 2)   zarejestrować pojazd sprowadzony z terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej, licząc od dnia jego sprowadzenia.
  • W Biurze Obsługi Mieszkańców można założyć firmę przez telefon. Więcej informacji Tutaj.

Punkt Potwierdzający Profil Zaufany

W dniu 6 lutego 2013 r. został uruchomiony w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Punkt Potwierdzający Profil Zaufany (PZ). Punkt znajduje się w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28 (wejście A) - Punkt Informacyjny. Profil Zaufany można potwierdzić w poniedziałek, środę, czwartek i piątek w godz. 7.30 - 15.30; we wtorek w godz. 7.30 - 17.00.

Profil Zaufany to inaczej bezpłatny podpis elektroniczny, dzięki któremu możesz załatwić wiele spraw urzędowych bez wychodzenia z domu, 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca. Wystarczy dostęp do Internetu, adresu e-mail i telefonu komórkowego.


Profil Zaufany można uzyskać w 3 prostych krokach:
  • załóż konto na platformie ePUAP - www.epuap.gov.pl,
  • podczas zakładania konta na ePUAP podaj numer PESEL, a system automatycznie złoży wniosek o Profil Zaufany - na Twój adres e-mail przyjdzie potwierdzenie złożenia wniosku o PZ,
  • w ciągu 30 dni udaj się do Punktu Informacyjnego Biura Obsługi Mieszkańców na ul. Szkolnej 28 (wejście A) w celu potwierdzenia danych - zabierz ze sobą aktualny dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

Pamiętaj, że dane osobowe podane przez Ciebie podczas rejestracji muszą być zgodne z aktualnym
aktem stanu cywilnego (urodzenia/małżeństwa).
 

UWAGA!!! Centralny Ośrodek Informatyki informuje, że opcja rejestracji użytkownika na ePUAP przez Punkt Potwierdzający została wyłączona.


 
INNE SPOSOBY UZYSKANIA PROFILU ZAUFANEGO:
1. Profil Zaufany możesz również założyć nie wychodząc z domu, korzystając z bankowości elektronicznej lub innego dostawcy tożsamości - szczegółowe informacje

 
                                                         

 
2. Profil Zaufany możesz również uzyskać z wykorzystaniem serwisu login.gov.pl po uprzednim zalogowaniu się na www.pz.gov.pl
Zdjęcie przedstawia stronę internetową służącą do założenia Profilu Zaufanego z zaznaczeniem czerwoną strzałką miejsca gdzie można się zalogować i zarejestrować na portalu.
Poniżej znajduje się Instrukcja jak założyć Profil Zaufany.
 

Załączniki

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 9 =
Link
3 + 9 =