• Referat Komunikacji Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego informuje właścicieli pojazdów, iż od dnia 01 lipca 2021 r. do dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii ogłoszonego z powodu COVID-19, wydłuża się do 60 dni terminy:        1. na zawiadomienie o nabyciu lub zbyciu pojazdu zarejestrowanego na terytorium Polski; 2.   na zarejestrowanie pojazdu sprowadzonego z terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej, licząc od dnia jego sprowadzenia.
  • W Biurze Obsługi Mieszkańców można założyć firmę przez telefon. Więcej informacji Tutaj.
  • UWAGA !!! Szczególne zasady obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta. Przeczytaj szczegółowe informacje.

Rezerwacja kolejki

Uwaga!

1. Aby umówić wizytę do stanowisk Biura Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego należy kliknąć w ikonę „Rezerwacja kolejki” i zarezerwować wizytę w systemie kolejkowym. Podążaj za instrukcjami wyświetlanymi przy kolejnych etapach rezerwacji.
WAŻNE! Zapisz kod potwierdzenia obecności, który wyświetli się w ostatnim etapie. Będzie potrzebny, aby odebrać bilet do stanowiska.
2. Jedna zarezerwowana wizyta = jedna sprawa. Chcesz załatwić więcej spraw – zarezerwuj więcej wizyt.
3. Przyjdź do urzędu nie wcześniej niż 10 minut przed umówioną wizytą.
4. Pobierz bilet z biletera wybierając ikonę „Potwierdzenie umówionej wizyty". Wpisz na monitorze dotykowym kod potwierdzenia obecności podany na potwierdzeniu rezerwacji.
5. Twój bilet zostanie wyczytany do stanowiska o umówionej godzinie.


Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 5 =
Link
3 + 5 =