Biuro Obsługi Mieszkańców - Piotrków Trybunalski - Rezerwacja kolejki do stanowisk BOM
A A A
  • Nowa e-usługa!!! -  zamelduj się przez internet. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ
  • Dotacje na wymianę pieca !!! - więcej informacji znajdziesz TUTAJ
  • W związku z instalacją nowego systemu kolejkowego w siedzibach Urzędu Miasta na Pasażu K. Rudowskiego 10 ,w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz na ul. Szkolnej 28 (wejście B) nie będzie możliwe skorzystanie z internetowej rezerwacji do stanowisk BOM w ww. lokalizacjach. Za utrudnienia Przepraszamy.
  • Ważne! Komunikat w sprawie zmiany nazw ulic - więcej informacji znajdziesz TUTAJ
  • Złóż wniosek o dowód osobisty on-line !!!  Więcej informacji znajdziesz TUTAJ
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =

Rezerwacja kolejki do stanowisk BOM

Dodano: środa, 14 grudzień 2011

W związku z instalacją nowego systemu kolejkowego w siedzibach Urzędu Miasta na Pasażu K. Rudowskiego 10 ,w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz na ul. Szkolnej 28 (wejście B) nie będzie możliwe skorzystanie z internetowej rezerwacji do stanowisk BOM w ww. lokalizacjach. Za utrudnienia Przepraszamy.

 
Biuro Obsługi Mieszkańców, w związku z powtarzającymi się przypadkami blokowania przez firmy internetowych terminów obsługi do stanowisk Referatu Komunikacji, prosi o dokonywanie przemyślanych rezerwacji odpowiadających rzeczywistej liczbie załatwianych spraw. Jednocześnie, w przypadku rezygnacji z umówionej wizyty prosimy o poinformowanie  (osobiście lub telefonicznie) pracowników Punktów Informacyjnych o zaistniałej sytuacji.

Pracownicy Referatu Komunikacji będą kontrolowali zasadność dokonywanych rezerwacji.

 

 
Warunkiem zrealizowania zarezerwowanej obsługi jest pobranie w umówionym dniu, najpóźniej  10 minut do ustalonej godziny spotkania, biletu z automatu biletowego znajdującego się w miejscu lokalizacji danego stanowiska (na podstawie wcześniej dokonanej rezerwacji online na stronie www.bom.piotrkow.pl ).


Na ekranie dotykowym biletera należy wybrać pozycję oznaczoną literą U - Umówieni, następnie wpisać na wyświetlonej klawiaturze numer pesel i zatwierdzić OK.

Ponieważ systemy przy Pasażu Rudowskiego i ul. Szkolnej 28 (wejście B) są niezależne, w automatach wydawane są tylko bilety obowiązujące w danej lokalizacji.

UWAGA! Nie pobranie biletu równoznaczne jest z anulowaniem wizyty.
 
UWAGA! Można zarezerwować tylko jeden termin w ciągu dnia dla jednego numeru PESEL (online).

UWAGA! W celu dokonania rezerwacji na stronie www, należy wybrać odpowiednie stanowisko z menu bocznego lub powyżej . Do prawidłowego działania nie są wymagane żadne dodatkowe wtyczki.
 
Termin obsługi można również zarezerwować bezpośrednio w punktach informacyjnych Biura Obsługi Mieszkańców:
- przy ul. Szkolnej 28 (wejście A), tel. 44 732-18-00 lub 0 800 241 251,
- przy ul. Szkolnej 28 (wejście B), tel. 44 732-18-01,
- przy Pasażu K. Rudowskiego 10, tel. 44 732-77-01.

Sprawdź aktualny stan kolejek