Biuro Obsługi Mieszkańców - Piotrków Trybunalski - System kolejkowania
A A A
  • Biuro Obsługi Mieszkańców informuje, że w dniach 14.02.2020 r.  - 17.02.2020 r. stanowiska ds. dowodów osobistych będą czynne w godzinach 8.00 - 15.30. Za utrudnienia Przepraszamy.
  • Referat Komunikacji przypomina właścicielom pojazdów o obowiązku zawiadamiania: 1. o nabyciu lub zbyciu pojazdu, wcześniej rejestrowanego na terytorium Polski, w terminie 30 dni od jego nabycia lub zbycia; 2. o obowiązku zarejestrowania pojazdu sprowadzonego z zagranicy, w terminie 30 dni od daty jego sprowadzenia. 
  • Likwidacja użytkowania wieczystego gruntów mieszkaniowych - więcej informacji znajdziesz TUTAJ
  • NOWE DOWODY OSOBISTE !!! - więcej informacji znajdziesz TUTAJ
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =

System kolejkowania

Dodano: wtorek, 27 grudzień 2011

Automat biletowy

 

W celu usprawnienia obsługi klientów Biura Obsługi Mieszkańców  wprowadzono biletowy system obsługi interesantów. W holu głównym Urzędu Miasta przy Pasażu Rudowskiego 10 oraz w Referacie Komunikacji przy ul. Szkolnej  28 (wejście B) zostały umieszczone automaty, z których klienci Biura Obsługi Mieszkańców pobierają bilety. Określonym rodzajom spraw przypisano symbole literowe.


Na bilecie znajdują się następujące informacje:
1. powitanie,
2. logo BOM,
3. oznaczenie kolejki i numer w tej kolejce,
4. informacja, do którego pokoju należy się zgłosić,
5. liczba oczekujących osób,
6. godzina wydruku,
7. data.

Przy poszczególnych pokojach i stanowiskach umieszczone zostały wyświetlacze, na których pojawiają się numery biletów osób przywoływanych. Wyświetlaniu towarzyszy informacja głosowa.

Zarezerwuj termin obsługi