Biuro Obsługi Mieszkańców - Piotrków Trybunalski - Informujemy o...
A A A
  • Biuro Obsługi Mieszkańców informuje, że w dniach 14.02.2020 r.  - 17.02.2020 r. stanowiska ds. dowodów osobistych będą czynne w godzinach 8.00 - 15.30. Za utrudnienia Przepraszamy.
  • Referat Komunikacji przypomina właścicielom pojazdów o obowiązku zawiadamiania: 1. o nabyciu lub zbyciu pojazdu, wcześniej rejestrowanego na terytorium Polski, w terminie 30 dni od jego nabycia lub zbycia; 2. o obowiązku zarejestrowania pojazdu sprowadzonego z zagranicy, w terminie 30 dni od daty jego sprowadzenia. 
  • Likwidacja użytkowania wieczystego gruntów mieszkaniowych - więcej informacji znajdziesz TUTAJ
  • NOWE DOWODY OSOBISTE !!! - więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Informujemy o...

NOWE DOWODY OSOBISTE !!!

Dodano: poniedziałek, 04 marzec 2019
Ministerstwo Cyfryzacji wraz z Centralnym Ośrodkiem Informatyki od 4 marca 2019 r. wprowadziło nowe dowody osobiste – E-DOWODY.

Ograniczony dostęp do CEPiK

Dodano: piątek, 01 marzec 2019
Ministerstwo Cyfryzacji uprzejmie informuje, że w dniach 1-4 marca 2019 r. planowane jest wdrożenie Systemu Rejestrów Państwowych związane z wprowadzeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną. Wdrożenie odbywać się będzie od 1 marca 2019 r. od godz. 22:00 do 4 marca 2019 r. do godz. 00:00 i wiąże się z niedostępnością wszystkich komponentów systemu oraz usług zależnych od nich.

W związku z powyższym we wskazanym terminie mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do CEPiK.
Komunikat Centralnego Ośrodka Informatyki oraz Ministerstwa Cyfryzacji:

Szanowni Państwo,

w związku z wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną planujemy czasowe przerwy techniczne, w tym przerwę w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. W celu zminimalizowania ewentualnych, związanych z tym niedogodności przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje i wskazówki działania w tym okresie.
Przekształcenie odbyło się z mocy prawa 1 stycznia 2019 roku.