Biuro Obsługi Mieszkańców - Piotrków Trybunalski - Informujemy o...
A A A
  • Biuro Obsługi Mieszkanców do odwołania obsługuje klientów w godzinach 8.00 - 15.00, a we wtorki od 8.00 do 17.00
  • UWAGA !!! Szczególne zasady obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ
  • UWAGA !!! Wydłużenie terminu na zgłoszenie zbycia lub nabycia pojazdu oraz na rejestrację pojazdu sprowadzonego z UE. Szczegółowe informacje TUTAJ

  • Architektura i Budownictwo: podanie złożymy e-mailem. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ

Informujemy o...

Biuro Obsługi Mieszkańców informuje, że w dniu 2.05.2019 r. Referat Podatków i Opłat Lokalnych nie będzie obsługiwał klientów Urzędu Miasta - związane jest to z przeprowadzką  referatu. Za utrudnienia Przepraszamy.

NOWE DOWODY OSOBISTE !!!

Dodano: poniedziałek, 04 marzec 2019
Ministerstwo Cyfryzacji wraz z Centralnym Ośrodkiem Informatyki od 4 marca 2019 r. wprowadziło nowe dowody osobiste – E-DOWODY.

Ograniczony dostęp do CEPiK

Dodano: piątek, 01 marzec 2019
Ministerstwo Cyfryzacji uprzejmie informuje, że w dniach 1-4 marca 2019 r. planowane jest wdrożenie Systemu Rejestrów Państwowych związane z wprowadzeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną. Wdrożenie odbywać się będzie od 1 marca 2019 r. od godz. 22:00 do 4 marca 2019 r. do godz. 00:00 i wiąże się z niedostępnością wszystkich komponentów systemu oraz usług zależnych od nich.

W związku z powyższym we wskazanym terminie mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do CEPiK.
Komunikat Centralnego Ośrodka Informatyki oraz Ministerstwa Cyfryzacji:

Szanowni Państwo,

w związku z wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną planujemy czasowe przerwy techniczne, w tym przerwę w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. W celu zminimalizowania ewentualnych, związanych z tym niedogodności przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje i wskazówki działania w tym okresie.